
VDVDK heeft Investeringsfond Berk Partners bijgestaan bij de acquisitie van een substantieel belang in PBS te Oss, marktleider op het gebied van verhoogde vloeren, gebruikt in onder andere kantoren, datacentra en cleanrooms.

VDVDK stond de verkopende aandeelhouders én de inkopende managers bij in de verkoop van een meerderheidsbelang in Hillco Poeliersbedrijf aan Anders Invest.

VDVDK heeft Braspenning Group bijgestaan in de overname De Back Metaalconservering, waarmee Braspenning haar positie in de Nederlandse markt op het gebied van stralen, coaten en schilderwerken versterkt.

VDVDK heeft het zittend management geadviseerd bij de overname van de aandelen in Energy Maintenance International.

VDVDK heeft Enbiun bijgestaan in de overname van Join Program door de Vermaat Groep.

VDVDK stond de verkopend aandeelhouders bij in het overnametraject door SOCOTEC van Vermeer Groep, een marktleider op het gebied van landmeten, maatvoering en analyse en monitoring van bouwrisico’s.

VDVDK heeft de verkoper van de aandelen in Vrieshuis Lagemaat geadviseerd en begeleid in het gehele verkoopproces aan Constellation Cold Logistics.

VDVDK heeft het Duitse Pierburg Pump Technology begeleid bij de participatie in de Nederlandse scale-up Incooling, ontwikkelaar van een koeltechnologie voor datacenters.